رادیاتورهای اکستروژنی، آری یا نه؟؟!

یک سال پیش

در بررسی اجمالی رادیاتورهای ارائه شده در نمایشگاه تاسیسات گرمایشی میلان 2016، که بزرگترین نمایشگاه تاسیسات اروپا می باشد، 80 درصد رادیاتورهای ارائه شده از تکنولوژی اکستروژن بهره بردند. علاوه بر این 99 درصد رادیاتورهای لوکس و گران قیمت این نمایشگاه نیز در دسته رادیاتورهای اکستروژنی ارائه شد.


برتری های رادیاتورهای اکستروژنی:

 1. درجه خلوص بالاتر
 2. ضریب انتقال حرارت بیشتر
 3. تحمل فشار غیر قابل تصور
 4. زیبایی و طراحی منحصر به فرد
 5. پروسه تولید سبز
 6. راندمان حرارتی بالا
 7. عدم تولید گاز هیدروژن و مقاوم در برابر خوردگیتمامی این مزایا باعث شده است تا این نوع رادیاتورها در اروپا با استقبال عمومی روبرو شده و طرفداران بسیار زیادی داشته باشد.اما


چرا رادیاتورهای اکستروژنی نتوانسته اند جایگاه واقعی خود میان مصرف کنندگان ایرانی بدست آورند؟

علت این امر را می توان در عدم بکارگیری تمامی تکنولوژی های لازم در تولید این نوع رادیاتورها جستجو کرد.

یک تکنولوژی زمانی می تواند به درستی پیاده گردد که خصوصیات و تمامی فرآیندهای آن به صورت کامل باهم اجرا شوند، اما متاسفانه اکثر تولیدکنندگان رادیاتور در ایران با هدف کاهش قیمت ها و افزایش حاشیه سود، تکنولوژی تولید رادیاتورهای اکستروژنی را به صورت ناقص استفاده می کنند که این امر باعث به وجود آمدن نارضایتی عمده از محصولاتی بوده که تا کنون به بازار عرضه شده است.

موارد مهمی که حتی شرکت های بزرگ تولید رادیاتور اکستروژنی در ایران رعایت نمی کنند به شرح ذیل میباشد:

 1. عدم استفاده از بوش های رزوه ای CNC
 2. عدم ایجاد سختی بالای 12 راکول
 3. عدم زیر سازی مناسب در قسمت اتصالات
 4. استفاده از چسب در پروسه تولید و مونتاژ به جای استفاده از اتصالات رزوه ای و آب بندی مناسببا توجه به توضیحات ارائه شده و مقایسات انجام شده در جدول فوق به جرات می توان اذعان داشت شرکت آنیت نه تنها یکی از بهترین تولید کنندگان رادیاتور اکستروژنی در دنیا می باشد بلکه رادیاتورهای آنیت ، مشکلات رادیاتور نسل های قبلی (دایکستی و فولادی ) را ندارند و در راستای تحقیقات به عمل آمده در شرکت ابداعات و تکنولوژی های خاصی( اعم از تکنولوژی مایکروفین و سیستم  دو لایه نانو ضد خوردگی و پوسیدگی) پایه گذاری گردیده که به نوع خود می تواند صنعت تولید رادیاتور را متحول نماید. در کنار تمامی ویژگی های متعدد سعی کرده ایم تا قیمتی رقابتی در بازار به مشتریانمان ارائه نماییم و آنیت را به محصولی قابل دسترس برای همگان تبدیل نمائیم.


گروه صنعتی آنیت با تلاش و سرمایه گذاری بالا در بخش R&D با افتخار توانسته محصولاتی با خصوصیات متفاوت برای تمامی سلایق و شرایط آب هوایی متنوع با کیفت بالا در کنار قیمت پائین تولید نماید .

ویژگی رادیاتورهای اکستروژنی آنیت :  

 • قیمت های استثنایی 

 • گرید انرژی(A) و مصرف بهینه سوخت 

 • دو لایه ، با خاصیت ضد رسوب ، خوردگی و گارانتی تعویض ده ساله 

  ضد تولید گاز هیدروژن و عدم نیاز به هواگیری

  پره های فول میکرو فین جهت افزایش راندمان  

  وزن کم و داشتن ضریب انتقال حرارت بالا نسبت به وزن

  نسبت بالای ظرفیت حرارتی به حجم آبگیری و عکس العمل سریع نسبت به تغییر دمای محیط 

  تحمل فشار بسیار بالا و مقاومت بالای پره ها به ضربه های ناگهانی

  شکل ظاهری متفاوت و زیبا ، همگام با دکوراسیون داخلی منازل امروزی

تمامی محصولات آنیت با هر طبقه بندی در بین رقبا با داشتن بالاترین تعداد فین و کانال عبور هوا درکنار ابعاد بزرگ پره ها به شما این امکان را می دهد تا از هر پره بیش از آنچه که انتظار دارید و هزینه پرداختمی کنید، بازدهی دریافت کنید.


واحد تحقیق و توسعه آنیت


بازگشت