خدمات پس از فروش

مقدمه :

گروه بین المللی صنعتی آنیت در راستانی حفظ اصل مشتری مداری و همچنین تقویت شاخص برندینگ در بازار هدف جهانی خود، همواره ارائه خدمات حرفه ای، دقیق و بدون عیب و نقص را یکی از وظایف خود تعریف نموده است و در همین راستا دپارتمان امور مشتریان ( واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش ) و همچنین دپارتمان کنترل کیفیت به صورت پیوسته و شبانه روزی تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز سرلوحه کار خود قرار داده اند و مفتخریم که اعلام نمائیم، بحمدلله تاکنون با توجه به رعایت اصول اشاره شده در فوق ،رضایت 99 درصدی مشتریان خود را حفظ نمودیم و همواره در تلاشیم تا نسبت به ارتقاء سطح کیفی خدمات فنی و پشتیبانی به مشتریان عزیزمان، نسبت به سایر برندها، پیشتاز و مثال زدنی باشیم.

توضیح :

بدیهیست فرایند تولید محصول، متشکل از مدیریت و به هم پیوستگی هزاران بخش می با شد تا محصول نهایی با رعایت کلیه مسائل کمی و کیفی بدست آید، همواره در این فرایند در بین بزرگترین برند های جهانی ( همچون بنز، بی ام دبلیو ، فراری، لامبورگینی و ... ) که لیدر و پیش برنده صنعت و تولید در گیتی می باشند، شاهد بروز مشکلات و خطاهایی در هنگام تولید بوده ایم، که این امر باعث ارائه فراخوان هایی به کلیه مشتریان و خریداران محصول مبنی بر جمع آوری محصولات و برطرف کردن عیوب آنها بوده است، به این موضوع اشاره نمودیم تا بیان نمائیم که هرچند گروه بین المللی آنیت با تکیه بر دانش فنی خود و همچنین تلاش شبانه روزی ، توانسته است جایگاه قابل توجهی ( کسب رتبه یکی از ده برند برتر رادیاتور در دنیا ) را به خود اختصاص نماید ولی بدیهیست تا در پر وسه تولید ایرادات و خطاهایی به وجود آید، لازم به ذکر است با توجه به تحلیل داده ها و آمارهای موجود در آنیت، با افتخار اعلام می نمائیم، میزان خرابی های موجود در محصولات آنیت را به نیم در هزار رسانده ایم که این امر موجب بروز کمترین خطا و مشکل در محصول نهائی است که به دست شما می رسد.

قوانین و شرایط گارانتی محصولات آنیت :

در موارد درج شده در زیر، رادیاتور شما فاقد اعتبار و رسیدگی می باشد:

شکستگی و یا ترک خوردگی شیشه

نصب توسط کارشناسان متفرقه ( نصب می بایست توسط نماینده مجاز آنیت انجام شود )

ضربه، خراش، دفرمگی و پریدگی رنگ که در زمان حمل و نقل نامناسب و یا بعد از آن بوجود آید.

PH نامناسب و شرایط غیر استاندارد آب در گردش رادیاتور ( PH استاندارد آب 7 می باشد )

عدم تناسب و انتخاب رادیاتور با حجم حرارتی نامناسب در محل نصب.

نبود مهر نماینده مجاز آنیت در فاکتور خرید محصول و مهر نصاب آنیت در کارت گارانتی محصول.

عدم ثبت اطلاعات محصول در سایت جهت فعال شدن گارانتی.

نحوه و مراحل ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی محصولات آنیت :

1 . تماس با نماینده مجاز آنیت و اعلام خرابی .

2 . باز کردن و بسته بندی کردن رادیاتور توسط نصابان مجاز .

3 . تحویل رادیاتور به نماینده مجاز آنیت .

4 . ارسال رادیاتور توسط نماینده آنیت به کارخانه .

5 . بررسی واحد کنترل کیفیت مستقر در کارخانه جهت مشخص شدن علت خرابی .

6 . در صورت تائید واحد کنترل کیفیت، تعمیر و یا تعویض کلی رادیاتور مشتری انجام خواهد شد.

7 . ارسال رادیاتور مشتری به نماینده مجاز آنیت توسط کارخانه.

8 . هزینه باز و بست کردن رادیاتور و همچنین ارسال و دریافت محصولات به کارخانه برعهده مشتری می باشد.  کلیه هزینه ها، طبق قیمت های مصوب اتحادیه می باشد و محصولات می بایست توسط نصابان مجاز آنیت باز و بسته شوند.

9 . با توجه به لزوم انجام تست های اولیه، جهت مشخص شدن علت اصلی خرابی، امکان تعویض آنی رادیاتور امکان پذیر نمی باشد و مشتریان محترم جهت استفاده از خدمات پشتیبانی، می بایست تا زمان اتمام تست ها و مشخص شدن علت خرابی توسط کارشناسان واحد کنترل کیفیت صبر نمایند، بدیهیست در صورت مشخص شدن عیب رادیاتور، چنانچه مشکل از طرف خود محصول باشد، رادیاتور شما تعمیر و یا تعویض خواهد شد. با توجه به ضرورت موجود بودن رادیاتور معیوب در کارخانه جهت تست و تشخیص علت خرابی و همینطور در نظر گرفتن تاخیر های بسیار طولانی شرکت های باربری مخصوصا در مسیر های طولانی و دست به دست کردن چندین مرتبه ای محصول مشتری جهت رساندن رادیاتور به کارخانه ( که امری اجتناب ناپذیر هم برای مشتری محترم و هم برای این مرکز می باشد)، از مشتریان محترم خواهشمندیم تا با در نظر گرفتن این پروسه طولانی و زمان بر که حداقل یکماه به طول خواهد انجامید صبوری پیشه نمایند و از تماس مکرر با نمایندگان و دفتر کارخانه خودداری نمایند، این اطمینان به شما مشتری محترم داده می شود که کلیه همکاران فعال در واحد امور مشتریان و کنترل کیفیت گروه صنعتی آنیت همواره در تلاشند تا فرایند خدمات پشتیبانی محصولات در سریع ترین حالت ممکن انجام شود.