رادیاتور و لوکس آنیت

تکنولوژی ضدخوردگی و پوسیدگی

رادیاتورهای دوجداره آنیت مقاوم در برابر خوردگی، ضد ایجاد رسوب و عدم تولید گاز هیدروژن می باشد. آنیت با استفاده از تکنولوژی لایه محافظ خوردگی برای اولین بار قدرت خورندگی آب را مهار کرده که پایداری و طول عمر سیستم گرمایشی شما را افزایش می دهد. "آنیت تنها تولید کننده رادیاتور دوجداره در ایران می باشد".

همانطور که واضح است، آب به عنوان یک سیال ارزشمند همیشه با ترکیبات شیمیایی و ph متفاوت، خوردگی و پوسیدگی را برای تمامی رادیاتورها به همراه دارد و تولید گاز هیدروژن به دلیل تشکیل خاصیت پیل سوختی بین رادیاتور و پکیج این مشکل را دو چندان می کند. در رادیاتورهای فولادی به علت استفاده از ورق آهن، پروسه ایجاد رسوب و خوردگی با سرعت زیادی رخ می دهد.

در رادیاتورهای دایکستی نیز به دلیل وجود منیزیم و سیلیس در ترکیبات آلومینیوم، علاوه بر خوردگی، گاز هیدروژن نیز تولید می گردد که در صورت مجاورت این رادیاتورها با پکیج به دلیل استفاده از لوله‌های مسی در سیستم پکیج، پیل سوختی تشکیل شده و رسوبات سیاه رنگی در جداره داخلی رادیاتور ایجاد می گردد. متاسفانه این رسوبات علاوه بر کاهش عمر مفید رادیاتور، بعد از گذشت زمان به دلیل ایجاد لایه ای از رسوبات در سیستم گرمایشی، باعث افت دبی آب و خلل در پروسه گردش آب در سیستم می گردد و در نهایت باعث افت ظرفیت حرارتی در رادیاتور و سیستم گرمایشی می شود.

رادیاتور آنیت و تکنولوژی ضد خوردگی و پوسیدگی

در رادیاتورهای دایکستی نیز به دلیل وجود منیزیم و سیلیس در ترکیبات آلومینیوم، علاوه بر خوردگی، گاز هیدروژن نیز تولید می گردد که در صورت مجاورت این رادیاتورها با پکیج به دلیل استفاده از لوله های مسی در سیستم پکیج، پیل سوختی تشکیل شده و رسوبات سیاه رنگی در جداره داخلی رادیاتور ایجاد می گردد. متاسفانه این رسوبات علاوه بر کاهش عمر مفید رادیاتور، بعد از گذشت زمان به دلیل ایجاد لایه ای از رسوبات در سیستم گرمایشی، باعث افت دبی آب و خلل در پروسه گردش آب در سیستم می گردد و در نهایت باعث افت ظرفیت حرارتی در رادیاتور و سیستم گرمایشی می شود.

علاوه بر این، رادیاتورهای آلومینیومی زمانی که در مجاورت با آب قرار می گیرند گاز هیدروژن تولید می کنند که این مساله خود باعث کاهش راندمان رادیاتور می گردد به دلیل اینکه:

  • گاهی فشار گاز ایجاد شده به حدی می رسد که از ورود آب و جریان به داخل رادیاتور جلوگیری می شود و این مساله باعث ایجاد اختلال در سیستم و کاهش راندمان حرارتی سیستم گرمایشی می گردد.
  • به علاوه کاربران، دائما می بایست رادیاتور را هواگیری نمایند که این مساله خود یکی از علل بزرگ نارضایتی مشتریان از رادیاتورهای آلومینیومی تک لایه می باشد.

آنیت با استفاده از تکنولوژی تولید رادیاتور با لایه محافظ خوردگی، برای اولین بار قدرت خوردگی آب را مهار کرده که پایداری و طول عمر سیستم گرمایشی شما را تضمین می‌کند. رادیاتورهای آنیت اولین رادیاتور دولایه در کشور است که این تکنولوژی نیز در حال حاضر تحت اختیار شرکت ما می‌باشد.

رادیاتور آنیت و تکنولوژی ضد خوردگی و پوسیدگی رادیاتور دکوراتیو آنیت